Понеділок, 20 Травня, 2024

YouTube тепер дозволяє наближувати відео

Користувачам передплати YouTube тепер стало простіше роздивитися, що показують блогери у відео. Відеохостинг експериментує з функцією наближення частини відео. Експеримент буде доступний лише для підписників Premium до 1 вересня.

Наразі YouTube не дозволяє змінювати масштаб відео. Максимум, що можна, – розгорнути відео на всю ширину більш високого (18:9, 19,5:9, 20:9) дисплея смартфона. Це найближче, що можна отримати до масштабування.

Нова функція збільшення представлена на сайті експериментальних функцій YouTube https://www.youtube.com/new. Увімкнувши її, можна щипком на екрані збільшити певні частини відео і переміщатися по відео за допомогою пальця. Ця нова функція дає змогу детальніше дивитися на певну частину відео.

Це експериментальна функція YouTube, яка не тестується в стандартному сценарії A/B-тестування (функція активується у випадково обраних користувачів).

Натомість вона є бонусом передплати YouTube Premium. Користувачі преміум-класу можуть спробувати її та надіслати відгук Google. Ця функція також доступна лише протягом обмеженого часу – ви зможете використовувати її до 1 вересня, після чого її, ймовірно, відключать. Проте Google за результатами відгуків, може вирішити розгорнути можливість збільшення для всіх користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися