Android 11 дозволить пробувати оновлення перед установленням

Функція DSU додає кнопку, яка дозволяє користувачу вибрати, з якого системного розділу завантажувати телефон

Власники смартфонів Android зможуть скористатися корисною та давно відомою практикою у сфері ІТ: перед розгортанням апдейту на «бойовій» машині спробувати його спершу на тестовій. При цьому не потрібно купувати ще один смартфон для тестування на ньому оновлень. В Android 11 з’явиться опція, яка дозволить пробувати оновлення перед установленням на своєму «бойовому» девайсі.

Технологія під назвою Dynamic System Updates (DSU) використовує вже наявне рішення зі встановлення апдейтів в Android. Ця ОС має два розділи: в одному міститься актуальна прошивка, в інший записується чергове оновлення. Це дозволило зробити так, що для користувачів черговий апдейт виглядає як миттєве перезавантаження.

Функція DSU додає кнопку, яка дозволяє користувачу вибрати, з якого системного розділу завантажувати телефон – з наявного працездатного чи зі щойно встановленого з апдейтом. Якщо юзерові не сподобається оновлення або з’являться якісь проблеми, від нього можна буде відмовитися, перезавантаживши смартфон і вказавши при ввімкненні основний розділ.

Google уже тестує DSU з різними виробниками готових пристроїв. Уперше спробувати нову можливість можна буде з виходом бета-версії Android 11 наступного року.