Наступний флагман Samsung Galaxy S21 буде пластиковим «зі смаком скла»

Гластик – це власний термін Samsung для пластику, який виглядає та на дотик відчувається майже як скло

У майбутньому флагманському смартфоні Samsung Galaxy S21 виробник відмовиться від використання кераміки чи скла для задньої панелі, як це було в кількох останніх поколіннях. Натомість використають знайомий за бюджетними апаратами матеріал гластик – пластик, глянець якого дуже нагадує скло.

Гластик – це власний термін Samsung для пластику, який виглядає та на дотик відчувається майже як скло. Компанія не розкриває, як саме виготовляються такі деталі і чи є інші відмінності від звичайного пластику.

Компанія вже проводила експеримент із пластиковим флагманом – Galaxy Note 20 мав гластикову задню кришку. Однак продажі цієї лінійки не були надто успішними, оскільки вона не запропонувала чогось нового, мала високий ціну. Тому важко сказати, наскільки використання гластику вплинуло на популярність Note 20.

До випуску Galaxy S21 залишається ще достатньо часу, і Samsung може змінити рішення щодо використовуваного матеріалу задньої панелі. Вендор також може використовувати різні матеріали для різних моделей лінійки, як він це робив у лінійці Note 20.

До речі, лінійка Galaxy Note стала історією і гаджети Galaxy Note 20 стали останніми в ній. Усі функції апаратів цієї лінійки перекочували в гаджети лінійки Galaxy S. А місце топових Galaxy Note посяде лінійка Galaxy Z Fold.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я