Понеділок, 20 Травня, 2024

Як поліпшити звук свого Android загальносистемним еквалайзером

Звук в іграх, фільмах, онлайнових відеороликах тощо можна зробити приємнішим. Для цього необхідно оснастити свій Android загальносистемним еквалайзером. Раніше для цього потрібно було мати рут-доступ, але зміни у свіжих версіях Android дозволяють його отримати навіть зі стандартними обмеженими правами.

Як загальносистемний еквалайзер можна порекомендувати додаток Wavelet, оскільки він дозволяє виставляти різні налаштування еквалайзера для різних типів аудіовиходу – динаміків, дротових навушників, Bluetooth.

Після встановлення Wavelet на смартфоні спершу запустіть звук через той канал, для якого потрібно налаштувати еквалайзер, наприклад, для дротових навушників. Потім запустіть Wavelet і виставте відповідні позиції еквалайзера.

У Wavelet також є функція AutoEq, яка використовує відкритий вихідний код від розробника Jaakko Pasanen і надає Wavelet понад 2500 готових пресетів еквалайзера для відповідних моделей навушників. Натиснувши кнопку AutoEq під час відтворення звуку через навушники, можна знайти пресет для своєї гарнітури, ввівши її назву.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися