Наступний флагманський смартфон Samsung матиме графічне ядро як у приставок Xbox X та PlayStation 5

дозволить мобільникам отримати графічні технології, які сьогодні доступні лише на десктопних комп’ютерах та домашніх ігрових приставках останнього покоління

Уже найближчим часом рівень графіки на смартфонах може досягнути рівня останнього покоління настільних ігрових приставок Xbox X та PlayStation 5. Інженери Samsung та AMD вбудують відеоядро як у цих консолей в новий процесор Exynos. Такий чип можуть використати вже у наступному флагманському смартфоні Samsung.

Про підготовку до впровадження потужного відеоядра RDNA 2 в смартфонах повідомила директор AMD Ліза Су під час виступу на віртуальній виставці Computex.

Інтеграція у смартфонний процесор графіки рівня RDNA 2, яка була представлена у четвертому кварталі 2020 року, дозволить мобільникам отримати графічні технології, які сьогодні доступні лише на десктопних комп’ютерах та домашніх ігрових приставках останнього покоління. Серед таких технологій – рейтрейсинг, варіативне затемнення (VRS).

Рейтрейсинг – це техніка, яка дозволяє реалістично передати віддзеркалення від предметів. Реалістичність досягається завдяки симуляції за реальними фізичними законами того, як відбиваються світлові промені від об’єктів, створюючи натуралістичне освітлення в сцені.

Технологія варіативного затемнення (VRS) дозволяє підвищити роздільну здатність зображення в іграх впритул до 8K і при цьому отримувати стабільну частоту кадрів.

Samsung пізніше цього року має оголосити подробиці про свій новий процесор з високопродуктивною графікою AMD. Тоді ж має стати відомо наскільки нинішні заяви про графіку рівня настільних консолей останнього покоління відповідатимуть дійсності.

AMD та Samsung підписали угоду про співпрацю в 2019 році для використання розробок AMD в мобільних чипах. За чутками, майбутній процесор може стати конкурентом чипа Apple M1, який продемонстрував дуже високий рівень продуктивності, залишивши існуючі ARM-процесори, включаючи топові чипи Qualcomm позаду.

AMD також оголосила про партнерство з Tesla, в рамках якого електромобілі Model S та Model X можуть отримати процесор AMD Ryzen та графіку RDNA 2 для роботи з вимогливими іграми. Задні пасажири Tesla мають отримати можливість грати в ігри рівня AAA під час поїздок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я