Неділя, 14 Квітня, 2024

Наступний флагманський смартфон Samsung матиме графічне ядро як у приставок Xbox X та PlayStation 5

Уже найближчим часом рівень графіки на смартфонах може досягнути рівня останнього покоління настільних ігрових приставок Xbox X та PlayStation 5. Інженери Samsung та AMD вбудують відеоядро як у цих консолей в новий процесор Exynos. Такий чип можуть використати вже у наступному флагманському смартфоні Samsung.

Про підготовку до впровадження потужного відеоядра RDNA 2 в смартфонах повідомила директор AMD Ліза Су під час виступу на віртуальній виставці Computex.

Інтеграція у смартфонний процесор графіки рівня RDNA 2, яка була представлена у четвертому кварталі 2020 року, дозволить мобільникам отримати графічні технології, які сьогодні доступні лише на десктопних комп’ютерах та домашніх ігрових приставках останнього покоління. Серед таких технологій – рейтрейсинг, варіативне затемнення (VRS).

Рейтрейсинг – це техніка, яка дозволяє реалістично передати віддзеркалення від предметів. Реалістичність досягається завдяки симуляції за реальними фізичними законами того, як відбиваються світлові промені від об’єктів, створюючи натуралістичне освітлення в сцені.

Технологія варіативного затемнення (VRS) дозволяє підвищити роздільну здатність зображення в іграх впритул до 8K і при цьому отримувати стабільну частоту кадрів.

Samsung пізніше цього року має оголосити подробиці про свій новий процесор з високопродуктивною графікою AMD. Тоді ж має стати відомо наскільки нинішні заяви про графіку рівня настільних консолей останнього покоління відповідатимуть дійсності.

AMD та Samsung підписали угоду про співпрацю в 2019 році для використання розробок AMD в мобільних чипах. За чутками, майбутній процесор може стати конкурентом чипа Apple M1, який продемонстрував дуже високий рівень продуктивності, залишивши існуючі ARM-процесори, включаючи топові чипи Qualcomm позаду.

AMD також оголосила про партнерство з Tesla, в рамках якого електромобілі Model S та Model X можуть отримати процесор AMD Ryzen та графіку RDNA 2 для роботи з вимогливими іграми. Задні пасажири Tesla мають отримати можливість грати в ігри рівня AAA під час поїздок.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися