П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У клавіатуру вбудували тачпад – анонсовано перший такий ноутбук

Компанії Prestigio та Clevetura представили новий ноутбук, який на разі немає аналогів у світі за розміщенням його таспаду. Адже його клавіатура і є тачпадом. Подібне стало можливим завдяки розробці другого покоління технології  TouchOnKeys.

Клавіатура ноутбука оснащена системою розпізнавання типу введення. Залежно від того, які жести виконує користувач над клавіатурою, він отримає або кнопки для набору текмту, або тачпад для керування курсором миші. У Prestigio та Clevetura кажуть, що їхня клавіатура TouchOnKeys захищена 10 патентами.

З точки зору комфортності друку клавіатура TouchOnKeys пропонує традиційний механізм руху кнопок типу “ножиці”. Хід клавіш при цьому становить 1,2 мм. Також користувач може змінювати яскравість екрану та гучність динаміків функціональними клавішами. Кнопки мають підсвічування для комффортнішої роботи в темряві.

Розробники вважають, що використовувати ноутбук з такою клавіатурою-тачпадом зручніше, оскільки рука залишається на місці і її не потрібно переносити до місця розташування окремого тачпаду. TouchOnKeys підтримує звичайні жести сучасних тачпадів, при цьому його площа згачно більша.

Інформації про інші технічні характеристики гаджета поки немає, як немає і відомостей про його ціну. Ці дані мають з’явитися ближче до дати презентації нового лептопа, яка має відбутися у вересні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися