Середа, 22 Травня, 2024

Наступний iPhone чекає рекордне збільшення автономності

Постачальник Apple, компанія TDK, вважає, що її нова батарея змінить ситуацію з автономністю смартфонів. Цей новий тип літій-іонної батареї використовує кремнієві електроди, що значно збільшує ємність акумуляторів. Головний виконавчий директор TDK Нобору Сайто каже, що компанія почала постачати такі невеликі літій-іонні батареї вже першій половині 2023 року.

Як стверджується, літій-іонні акумулятори з кремнієвими анодами пропонують на 10% більшу ємність, ніж поширені зараз літій-іонні батареї з графітовим анодом. Однак розробники кажуть, що кремнієвий анод моє потенціал збільшити ємність батарей на 40%.

Якщо ефективність нового типу акумуляторів підтвердиться, TDK може виграти в наступній революційній технології акумуляторів. Адже інші великі гравці акумуляторного бізнесу, такі як Samsung і LG, роблять ставку на елементи на основі графену, твердотільні батареї, водневі паливні елементи або натрієво-іонні батареї.

Досить цікаво, що Apple, схоже, вивчає також інші можливі технології акумуляторів. Інсайдер KosutamiSan опублікував кілька місяців тому, що Apple планує збільшити автономність наступного покоління iPhone, додавши графенову термосистему для покращення охолодження.

«Apple активно працює над графеновою тепловою системою iPhone серії 16 , щоб вирішити існуючу проблему нагріву. І акумулятор серії Pro зміниться на металевий корпус з тієї ж причини», – написав інсайдер.

Хоча досі незрозуміло, який саме шлях обере Apple, принаймні можна очікувати, що компанія на порозі впровадження нового покоління акумуляторів для своїх майбутніх моделей iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися