Неділя, 26 Травня, 2024

На Android може з’явиться дійсно розумний помічник: ChatGPT планує замінити Google Assistant

Кожен смартфон Android має вбудований віртуальний помічник Google Assistant, але він досить «тупенький». Однак його скоро можуть замінити штучним інтелектом ChatGPT. Це один з найрозумніших публічно доступних штучних інтелектів: ChatGPT пише рецензії до наукових статей, працював викладачем в топовому університеті, проводив церковні служби, експлуатує чоловічу самотність, допомагає заробляти на фондовому ринку.

Компанія OpenAI, яка створила ChatGPT, планує замінити ним Google Assistant у ролі допоміжного інструмента за замовчуванням на пристроях Android.

Дослідники з порталу Android Authority виявили прихований код в останній версії програми ChatGPT для Android. Цей код запускає невелике спливаюче вікно внизу екрана, як Google Assistant (або Siri на iPhone).

Вважається, що користувачам не доведеться запускати ChatGPT для Android, щоб отримати відповіді від бота. Вони зможуть просто утримувати кнопку швидкого доступу або навіть сказати «привіт, ChatGPT». Також розробляється нова плитка для панелі швидких налаштувань на Android, що дасть користувачам ще один спосіб отримати швидкий доступ до ChatGPT.

Android уже дозволяє перемикати програму цифрового помічника за замовчуванням на іншого помічника на зразок Alexa або Bixby. Але OpenAI хоче розширити охоплення ChatGPT.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися