Середа, 29 Листопада, 2023

Навесні Apple може представити новий iPhone – відомі перші деталі

Уже за кілька місяців Apple може презентувати новий смартфон. Мобільний отримає назву iPhone SE Plus та запропонує флагманські характеристики в компактному корпусі.

Передбачається, що iPhone SE 3 2022 року буде мати характеристики iPhone 13, включаючи чип A15 Bionic і підтримку 5G. А ось за своєю зовнішністю телефон буде виглядати так само, як iPhone XR. Хоча, як повідомляється, Apple замінить Face ID сенсором Touch ID, вбудованим у кнопку живлення.

Однак правдивою може виявитися інша версія, за якою Apple не буде переробляти свій майбутній доступний iPhone. Інсайдер, відомий своїми точними прогнозами щодо дисплеїв смартфонів, каже, що iPhone SE Plus виглядатиме як нинішня модель.

Apple використовує назву iPhone SE для доступних iPhone, які вона випускає кожні кілька років навесні. Ці iPhone не мають схеми нумерації, оскільки вони не є частиною флагманського покоління, яке виходить кожного вересня. Крім того, Apple чекає принаймні пару років між випусками, тому схема нумерації не має сенсу. Коли виходить новий iPhone SE, стара модель не залишається в обігу.

Минулорічні звіти повідомляли, що Apple випустить iPhone SE Plus наступного року. Оскільки iPhone SE використовує корпус iPhone 8, очікувалося, що iPhone SE Plus буде виглядати як 5,5-дюймовий iPhone 8 Plus. Але він матиме потужне начиння, як це відбувається з iPhone SE.

У квітні аналітик Росс Янг, який зробив кілька точних прогнозів щодо iPhone, заявив, що iPhone SE 3 залишиться з таким же 4,7-дюймовим рідкрокристалічним екраном у 2022 році. iPhone SE 3 отримає рідкокристалічний екран діагоналлю від 5,7 до 6,1 дюйма в 2024 році.

iPhone SE 2020 року – останній iPhone, який був оснащений рідкокристалічним екраном. Apple перевела всі моделі iPhone 12 на OLED, навіть дешеві моделі. Серія iPhone 13 також має OLED-дисплеї.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися