Субота, 9 Грудня, 2023

У Android 12 заплутане вмикання інтернету – Google пояснила, чому

Операційна система Android 12 принесла багато візуальних змін, але не всі з них виявилися зручними. Наприклад, у переробленому меню швидких налаштувань суттєво змінилася плитка швидкої активації інтернету. Після скарг користувачів у Google пояснили, чому так зробили.

Відключити Wi-Fi одним дотиком, як це було раніше, на пристрої Android 12 не вдасться. Натиснувши на плитку швидких налаштувань інтернету система переносить користувача в інше меню, в якому пропонується перемикати мобільний інтернет, Wi-Fi або вибрати іншу мережу Wi-Fi.

У Google кажуть, що більшість користувачів відключають Wi-Fi, щоб змусити свій телефон підключитися до мобільного інтернету. Зазвичай це робиться у відповідь на погане з’єднання Wi-Fi і відсутності альтернативного способу використовувати мобільний інтернет.

Користувачі, які відключають Wi-Fi, часто забувають знову включити Wi-Fi, що призводить до можливого надмірного використання мобільних даних. У Google кажуть, що це було болючою точкою для користувачів, тому вирішили переробити швидке підключення інтернету на Android 12.

Нове меню швидкого підключення інтернету на Android 12 дійсно менш інтуїтивне, ніж раніше – дослідження Google показують, що користувачі визнають, що для звикання до змін знадобився деякий час. Але потім вони починають сприймати нове меню як більш зручне, ніж раніше.

Ті ж власники смартфонів на Android 12, які прагнуть залишатися зі старим підходом до швидкого вмикання інтернету можуть скористатися командою adb (шукайте в нашому розділі порад як підключити свій смартфон по ADB):

adb shell settings put secure sysui_qs_tiles “$(settings get secure sysui_qs_tiles),wifi”

Існує також проект додатка Tasker для автоматизації дій щодо повернення швидкого перемикання Wi-Fi. Він додає перемикач “вимкнути Wi-Fi” у швидких Налаштуваннях, що дозволяє легко вмикати або вимикати Wi-Fi одним натисканням, як і раніше.

1 коментар

  1. Нісенітниця якась. При вимиканні WI-FI мобільний не вмикається автоматично. Чиї це скарги? І що за люди, які не вимикають мобільний інтернет? Якщо лімітний. Їсть трафік все одно. Ну і батарею. Краще б це пояснили людям.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися