Четвер, 18 Квітня, 2024

Навіщо відеокарті жорсткий диск: AMD випустила Radeon Pro SSG з SSD

AMD розробила незвичну відеокарту – вона має кілька жорстких дисків. Новинку компанія показала на конференції SIGGRAPH для графічних дизайнерів і аніматорів. Відеокарта називається Radeon Pro SSG, і маркування SSG розшифровується як Solid State Graphics. Карта має слоти формату M.2 для додавання твердотільних накопичувачів.

AMD

Подробиці про відеокарту виробник поки приховує. Але відомо, що AMD Radeon Pro SSG базується на графічному чіпі Polaris 10 і має два слоти PCIe 3.0 M.2 для NAND-флеш SSD. До останніх можна буде підключити додатковий 1 ТБ пам’яті.

Як відзначає виробник, жорсткі диски на відеокарті дозволять значно швидше працювати з даними, оскільки коли карта змушена звертатися до системної пам’яті замість локальної, це її значно уповільнює. AMD продемонструвала роботу Radeon Pro SSG на обробці 8K-відео в реальному часі з частотою 90 кадрів на секунду.

AMD

На даний час AMD позиціонує Radeon Pro SSG як тестовий продукт. Відеокарта буде напряму продаватися розробникам починаючи з 2017 року. Набір для розробників з відеокартою обійдеться в $9999.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися