Середа, 17 Липня, 2024

Навушники Apple AirPods нового покоління

Бездротові навушники-вкладиші Apple AirPods with Charging Case (MV7N2RU / A) поєднують у собі останні технології, ретельно продуманий дизайн і чисте звучання.

Основні переваги — збільшений час автономної роботи, Сірі реагує на ваш голос, зарядка футляра — без проводів. Вони легко з’єднуються з будь-якою продукцією Apple — iPhone, Apple Watch, iPad, Mac. Все, що потрібно, щоб навушники заробили — дістати їх з кейса. Надягаєте, і відбувається миттєве підключення до джерела звуку, та ось ви вже насолоджуєтеся якісним звучанням, яке відгороджує вас від всього іншого.

Користуватися AirPods дуже просто. Вони реагують на ваші дії: коли їх знімають — вимикаються, коли не слухаєте музику — зупиняють її.

Зарядка футляра

Також оновився футляр:

 • Оснащення бездротовою системою зарядки;
 • Вбудований акумулятор;
 • Просто покладіть на QI-зарядку, щоб поповнити батарею.

Про початок процесу повідомить світловий індикатор. Якщо у вас не виявилося поблизу бездротових зарядних пристроїв, то вам допоможе стандартний кабель з роз’ємом Lightning.

Нові можливості звучання

У цій моделі застосували новий чіп Apple H1, оптичні сенсори, акселерометр. Поєднання трьох складових дозволяє пристрою зрозуміти, коли ви вирішили їм користуватися. Розумний прилад також здатний розподілити аудиопоток відповідно до того, включений один навушник або два. Телефонна розмова або використання Siri позбавлені зовнішнього шуму за рахунок впровадження інновацій.

Передача даних стала ще швидшою:

 • До 2 раз — при перемиканні між пристроями;
 • У півтора рази — під час телефонних дзвінків.

Геймерів обов’язково порадує те, що затримка сигналу під час ігор знизилася до 30%. Що б ви не робили, звучання залишається на високому рівні.

«Привіт, Сірі»

Скажіть цю фразу, позначивши конкретну дію:

 • Змінити гучність;
 • Вибрати плейлист;
 • Здійснити дзвінок;
 • Прокласти маршрут.

Подвійне торкання і ви вже переходите до наступної пісні або починаєте прослуховування.

Скільки часу тримаються без підзарядки

 1. 5 годин безперервного звучання треків;
 2. 3 години розмов по телефону;
 3. 15 хвилин у футлярі — і навушники Apple AirPods готові ще три години працювати в режимі музики або дві години розмов по телефону.

Щоб дізнатися, скільки залишилося заряду в батареї, скористайтеся допомогою Сіри. Потрібно лише вимовити: скільки заряду в моїх Еір Подс? Ще один варіант — піднесіть навушники до смартфону.

Налаштування — елементарне. Лише виберіть на цих пристроях ваші AirPods і насолоджуйтеся ідеальним звучанням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися