Найбільша база даних про кінофільми IMDb запустила безкоштовний онлайн-кінотеатр

Нова служба доступна з сайту IMDb та на пристроях Amazon Fire TV, в майбутньому з’явиться підтримка мобільних пристроїв.

В інтернеті стало можливо легально дивитися фільми і не платити за це. Найбільша база даних про кінофільми IMDb, яка належить Amazon, запустила власний сервіс потокового відео Freedive. Фільми в ньому доступні безкоштовно, але з кількома обмеженнями.

Нова служба доступна із сайту IMDb та на пристроях Amazon Fire TV, у майбутньому з’явиться підтримка мобільних пристроїв. Бібліотека контенту містить повнометражні фільми і телешоу, перелік яких обіцяють регулярно поповнювати. Особливості Freedive додає її інтеграція з базою IMDb – під час перегляду можна буде отримувати інформацію про акторський склад, знімальну команду, сюжет, саундтрек тощо. Відповідна опція називається X-Ray.

За перегляд віддавати гроші не доведеться, але платити доведеться власним часом на перегляд реклами. Також Freedive офіційно можна користуватися тільки в США, щоб обійти це обмеження, необхідно підключити якийсь американський VPN-сервіс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я