Найбільший сервіс для завантаження музики з YouTube закриють

YouTube-MP3.org дозволяє конвертувати відео з YouTube для завантаження MP3-файлів

Популярний сайт YouTube-MP3.org припинить свою роботу. Таке остаточне рішення прийняв суд у цій справі між сервісом та низкою музичних лейблів. Суддя ще не підписав документ, але в ньому йдеться про те, що рішення прийнято на користь звукозаписних компаній. Сайт повинен буде виплатити штраф і передати домен позивачу.

YouTube-MP3.org дозволяє конвертувати відео з YouTube для завантаження MP3-файлів. Американська асоціація звукозаписних компаній (RIAA) назвала сервіс найбільшим у світі сайтом для витягування аудіо.

Лейбли зареєстрували скаргу про порушення авторських прав у вересні минулого року. У ній говорилося, що сайт несе відповідальність за «більш ніж 40% усіх випадків нелегального вилучення аудіофайлів». Згідно з дослідженням, проведеним у 2016 році Міжнародною федерацією виробників фонограм (IFPI), такий спосіб завантаження пісень є одним з найбільших прикладів піратства в музичній індустрії. Майже половина користувачів у віці від 16 до 24 років користуються сайтами на зразок YouTube-MP3.org.

У позові згадані 304 пісні, які, за запевненням лейблів, були нелегально витягнуті з відеороликів. Серед них – Clarity німецького діджея Zedd, Born This Way поп-співачки Lady Gaga і Get Ur Freak On репера Міссі Елліотт (Missy Elliott).

Звукозаписні компанії запросили відшкодування збитку в розмірі $150 тисяч за кожен випадок доведеного порушення авторських прав. За їхніми словами, YouTube-MP3.org забезпечив незаконне розповсюдження та отримував вигоду з контенту, який належить лейблам, збираючи дохід від реклами. Правовласники заявляють, що десятки або навіть сотні мільйонів композицій нелегально щомісяця копіювалися і поширювалися сервісами для вилучення потокової музики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я