На свята українці «висиділи» в інтернеті кілька петабайтів трафіку

Цього достатньо, наприклад, щоб провести 20 мільйонів відеопривітань.

Протягом Нового року та у два Різдва – католицьке та православне – клієнти Vodafone Україна завантажили більше 6 петабайтів трафіку. Цього достатньо, наприклад, щоб провести 20 мільйонів відеопривітань.

Проти минулого року користування інтернетом у новорічний період зросло на 200%. Експерти оператора пояснюють це активним розвитком 4G- та 3G-мереж. Майже 99% усього святкового трафіку було згенеровано в мережах швидкісного інтернету, більше 50% – у 4G-мережі.

За три роки, з початку розбудови мереж швидкісного інтернету, обсяг трафіку в зимові свята зріс у 12 разів. Інвестиції в мережу в цей період перевищили 20 млрд гривень. Це дозволило більш ніж 85% українців отримати доступ до швидкісного мобільного інтернету від Vodafone.

Водночас кількість привітань за допомогою дзвінків (0,9 млрд) і SMS (35,9 млн) поступово зменшується – на 15% та 12% відповідно проти 2018 року.

Новорічна ніч традиційно відзначилась найбільшою кількістю дзвінків. Найбільше вітальних SMS було надіслано у православне Різдво. Пік інтернет-активності припав на католицьке Різдво. Рекордсменами із завантаження трафіку серед міст-мільйонників виявилися Київ, Харків та Дніпро. Серед жителів областей найактивнішими інтернет-користувачами під час зимових свят стали мешканці Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької та Херсонської областей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я