Вівторок, 23 Липня, 2024

Найдешевший з iPhone 7 отримав повільну пам’ять

Базова модель iPhone 7 з 32 ГБ пам’яті оснащена більш повільним модулем пам’яті, ніж інші моделі серії, пише GSMArena. Однак, згідно з характеристиками, моделі мають відрізнятися тільки обсягом пам’яті, а не швидкістю запису.

iphone_700
Модуль пам’яті iPhone 7 з обсягом пам’яті 32 ГБ працює приблизно у вісім разів повільніше, ніж в інших моделях серії. Він дозволяє записувати інформацію з максимальною швидкістю в 39,6 МБ/с, тоді як в iPhone 7 з пам’яттю 128 ГБ швидкість запису становить 308 МБ/с. Саме такі результати отримали ентузіасти з GSMArena після тестування вбудованої пам’яті декількох моделей iPhone.

Наприклад, відео тривалістю 10 хвилин буде записуватися в пам’ять базового iPhone 7 протягом 52 секунд, а запис у пам’ять моделі на 128 ГБ триває лише 17 секунд. Різниця в швидкості зчитування даних виявилася дещо меншою: 691 МБ/с для iPhone 7 з пам’яттю 32 ГБ і 926 МБ/с для моделі з пам’яттю 128 ГБ. Отримані результати тестування спростовують офіційну заяву Apple, що пристрої відрізняються тільки обсягом вбудованої пам’яті.

Як з’ясувалося, навіть у моделі iPhone 6 з вбудованою пам’яттю 64 ГБ модуль пише інформацію набагато швидше, ніж у базовому iPhone 7 – зі швидкістю в 200,6 МБ/с. Повільний модуль може вплинути на загальну продуктивність роботи «найдешевшого» iPhone 7, що слід враховувати перед купівлею.

Для порівняння моделей був використаний тестовий додаток Basemark OS II з App Store, призначений для тестування продуктивності пристроїв. Для перевірки результатів також була застосована утиліта Pass Mark, ще один інструмент з аналогічними функціональними можливостями. Цей тест підтвердив низьку швидкість запису даних на базовому iPhone 7.

Однак тестувальники уточнюють, що в перевірці брав участь тільки один екземпляр iPhone 7 з 32 ГБ пам’яті. Тому не виключено, що повільний модуль є особливістю лише цього конкретного пристрою. Крім того, Apple може використовувати в різних екземплярах однієї моделі пам’ять від різних виробників, і тоді швидкість запису, можливо, цілком залежить від виробника.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися