П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Не лише процесори: Intel випустила дрон

Ринок персональних комп’ютерів продовжує падати, і головний виробник процесорів для них – Intel – шукає спосіб не залишитися без роботи. Закріпитися в мобільному сегменті компанії не вдалося, і тому вона пробує сили в дронах. Днями Intel презентувала свою першу літаючу машину.

intel-drone

Девайс Intel Falcon 8+ є готовою системою для моніторингу, наглядового обльоту та картографування. Його вісім роторів розміщуються на кріпленнях у вигляді латинської літери V. Машина здатна розганятися до 45 км/год.

Оскільки дрон є готовою системою, в комплекті з ним йдуть запасні акумулятори, а комунікаційна система вже вбудована. Контролювати літальний апарат пропонується через водозахищений контролер Intel Cockpit з двома джойстиками та вбудованим планшетом Intel.

Виробником дронів Intel стала після придбання в січні німецької компаніх Ascending Technologies, яка займалася подібними машинами. Згодом процесорний гігант також придбав фірму Movidius, яка виробляла спеціалізовані чіпи комп’ютерного бачення. Такі використовуються в квадрокоптерах, проекті Google Project Tango.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися