Не печиво, а напій – на чию честь назвуть Android 8.0

Уже кілька місяців існують чутки, що майбутній Android 8 назвуть на честь печива.

У серпні має вийти нова версія мобільної ОС Google. За прийнятою системою назв, Android 8 повинна була називатися якимись солодощами на літеру «О». Довгий час вважалося, що це буде печиво. Однак старший віце-президент Android і Chrome OS Хіроші Локхаймер зробив публікацію, яка змушує сумніватися.

Android 8

Уже кілька місяців існують чутки, що майбутній Android 8 назвуть на честь печива. Питання було лише, якого саме. Одним з варіантів було печиво Oreo, яке складається з двох шоколадних дисків і солодкої кремової начинки між ними. Окрім цього, можливо, наступна версія ОС називалася б на честь вівсяного печива, яке англійською мовою також починається на літеру «О» – Oatmeal Cookie.

Однак старший віце-президент Android і Chrome OS Хіроші Локхаймер опублікував у своєму Twitter зображення і супроводив його фразою «Без коментарів». На картинці є кілька слів, які починаються на літеру O, зокрема, Onion і Оlive, однак єдиною солодкою річчю в даному списку є Orangina. Це газований напій із цитрусовим смаком і ароматом, виготовлений з використанням апельсинового, лимонного і мандаринового соків, апельсинової цедри і м’якоті.

Дати виходу в Android 8.0 поки немає, проте джерела повідомляють, що Google випустить нову версію мобільної ОС у серпні цього року.

Бета-версія цієї ОС уже кілька місяців доступна для розробників. Вона не містить революційних змін та пропонує звичний інтерфейс. Серед додаткових її можливостей – активні ярлики з контекстними меню, розширені можливості панелі нагадувань. Однак найважливіші зміни були системними – майбутня ОС буде трохи по-новому оновлюватися, ліпше боротиметься з надмірним споживанням енергії тощо.

Бета-версія Android O вже доступна для моделей Pixel і смартфонів Nexus 5X і 6P. Великі виробники мобільних телефонів отримають її наприкінці 2017 року і почнуть випускати перші гаджети на її основі.

1 коментар

Comments are closed.