Неділя, 21 Квітня, 2024

Дещо про альтернативні види роумінгу

Роумінг – найзручніший спосіб залишатися на зв’язку за кордоном. Але під час його використання є певні тонкощі, які варто враховувати. TechToday спільно з експертами Vodafone Україна підготували кілька порад. У цьому матеріалі ми розповімо про альтернативні види роумінгу і складнощі, які можуть виникнути під час його використання.

Супутниковий зв’язок у роумінгу

Це дорогий спосіб зв’язку, проте він працює в екзотичних країнах, де немає звичайного роумінгу, наприклад, у важкодоступних районах північної або південної півкулі. Для використання роумінгу в супутникових мережах потрібно придбати (або взяти в оренду) супутниковий телефон і вставити туди свою SIM-картку.

Роумінг на кораблях і літаках

Власники морських або повітряних суден можуть розміщувати базову станцію прямо на судні та роздавати через неї голосовий зв’язок та інтернет. Але потрібно пам’ятати, що такий зв’язок надається набагато дорожче. Крім того, іноді виникають питання при отриманні абонентом рахунку. У рахунку можуть бути вказані дзвінки або інтернет в країнах, через які ви навіть не проїжджали. Чому так відбувається?

Наприклад, в ОАЕ популярні подорожі в Індійський океан на круїзному лайнері. При цьому провайдер послуг зв’язку на цьому судні зареєстрований на Бермудських островах. Тобто дзвінок проходить через бермудського оператора, це показано в рахунку, хоча корабель навіть близько не підходив до цих островів.

Щоб не було таких колізій, уважно читайте інформаційні SMS, які Vodafone Україна надсилає, як тільки ви опинилися в роумінгу.

Усі матеріали на тему читайте за тегом: Roaming.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися