Середа, 29 Травня, 2024

Нейромережа Adobe розпізнає оброблені в PS фотографії

Фахівці з Adobe спільно з вченими Каліфорнійського університету і за фінансової підтримки DARPA почали розробку алгоритму, який здатний розрізняти оброблені у Photoshop зображення.

Головною метою розробки, за словами Adobe, є створення інструменту, який би дозволив відрізняти фейкові зображення від справжніх. У компанії вважають, що основною проблемою сучасного інтернету є підробні новини, і продукт Adobe – Photoshop – зіграв у розвитку цього напрямку чималу роль.

На даний час роботи, які передбачають навчання надточної нейронної мережі, знаходяться на ранньому етапі – Photoshop формує базу, накладаючи фільтр Face Aware Liquify на випадкові фотографії з мережі.

Уже зараз алгоритм справляється з розпізнаванням значно краще, ніж звичайна людина. За результатами проведеного дослідження, тільки 53% користувачів змогли відрізнити оброблені фотографії, тоді як нейромережа виконувала завдання в 99% випадків. Adobe обіцяє продовжити роботи над інструментами для відстеження редагувань різних файлів, з аудіо і документами включно.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися