Середа, 6 Грудня, 2023

Неправильне використання Excel обходиться Європі у €55 млрд на рік

Європейський бізнес, за дослідженням компаній Alteryx та IDC, щороку втрачає мільярди. Причиною є неправильне використання редактора таблиць від Microsoft. Гроші втрачаються через те, що на Excel покладають набагато складніші завдання, ніж він розрахований.

Excel

Експерти підрахували, що кваліфікований користувач щотижня в середньому по дев’ять годин виконує одні й ті ж дії з обробки даних у Excel. Це коштує приблизно €10 000 на рік для кожного такого робітника. У сумі по всій Європі виходить близько 2 млрд годин даремної роботи, за яку платять €55 млрд.

За даними дослідження, у світі живе 30 млн умілих користувачів редактора таблиць. З них 5,5 млн мешкає у Європі. Це майже 125 усіх працівників корпорації. У середньому такий європейський робітник витрачає 28 години на тиждень для роботи з таблицями. На рік це майже 8 млрд робочих годин.

Найпопулярнішими операціями, якими доводиться займатися у Excel є:

  • моделювання та прогнози (49%);
  • візуалізація даних (44%);
  • локальний аналіз даних (38%).

У 95% випадків робітники, які готують звіт з вбудованою візуалізацією даних, не отримують необхідних інструментів для роботи, тому змушені виконувати це завдання в редакторі таблиць.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А хіба один 1с не використовує модулі софта??? І про яку візуалізацію йдеться в один с. Якої немає зовсім!

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися