Четвер, 18 Квітня, 2024

Марафон «Лінія життя» розпочався

Співробітники київського офісу «МТС Україна» стали першими, хто прийняв участь у марафоні зі здачі донорської крові. Досвідчені лікарі та медсестри Київського центру крові перетворили кімнати для переговорів на медичні кабінети і кожен охочий зміг швидко та безпечно стати донором.

Ініціатива виявилася успішною: лише за перші три дні реєстрації кількість бажаючих перевищила 90 осіб. Для їхнього максимально швидкого обслуговування без черг довелося навіть поділити їх на групи. Так волонтери змогли швидше пройти інструктаж, заповнити анкету, зареєструватись, пройти консультацію терапевта та здати аналіз крові.

Загалом вдалося зібрати майже 20 літрів донорської крові, за допомогою якої можна врятувати більше сотні людських життів. Кожен донор отримав відзнаку про добру справу – браслет донора «Лінія життя». Співробітники «МТС Україна» в інших містах також висловили бажання здати донорську кров, тому наступним естафету донора приймає контактний центр «МТС Україна» у Львові.

Соціальна програма з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя» стартувала 13 жовтня 2014 року за підтримки «Асоціації служби крові України». Вона має на меті привернути увагу українців до проблеми донорства та збільшення запасів.  Дізнатися більше інформації про те, як стати донором та інші аспекти можна за номерами 7333 (безкоштовно для абонентів «МТС Україна») та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 8:00 до 22:00. З 22:00 до 8:00 цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі. Окрім цього відомості можна отримати на тематичному сайті за адресою donor.mts.ua.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися