Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як на iPhone автоматизувати відправлення привітань із днем народження

Майже в кожного сьогодні кілька десятків знайомих та друзів, і у вирі щоденного життя легко забути про їхні дні народження. Можна автоматизувати відправлення відповідних привітань і менше хвилюватися про зіпсовані стосунки.

На iPhone встановіть ярлик швидкої дії ABG – Automated Birthday Greetings. Перехід за цим посиланням відкриє ярлик у додатку «Швидкі дії». Якщо з’являється помилка встановлення, у додатку «Швидкі дії» відкрийте налаштування та дозвольте інсталяцію з неперевірених джерел.

Переконайтеся, що контакти в адресній книзі телефона мають внесену дату дня народження. Відкрийте додаток «Контакти», знайдіть контакт тієї чи іншої людини і натисніть «Редагувати». Тапніть на зелену кнопку поруч з написом «Додати день народження» і введіть дату.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

У додатку «Швидкі дії» на вкладці «Мої ярлики» знайдіть установлений Automated Birthday Greetings та натисніть кнопку з трьома горизонтальними точками. Вкажіть за потреби своє ім’я для підпису привітання.

Знайдіть поле Comment з написом GREETINGS GO HERE та введіть привітання. У полі Dictionary натисніть кнопку +1 для вибору стандартного привітання. Відредагуйте його за власним бажанням, а для імені іменинника використайте змінну. Для цього натисніть кнопку Variable, виберіть пункт Friend’s Name і вкажіть, яку частину імені з контакту використовувати – повне ім’я, прізвище, лише ім’я.

Для відправлення привітання потрібно тапнути на ярлик Automated Birthday Greetings. Додаток запитає дозвіл на доступ до контактів – надайте його. Перегляньте у списку, що з’явиться, чи присутні в ньому всі потрібні вам люди з іменинами в цей день. Якщо когось не потрібно вітати, його ім’я можна видалити зі списку.

Після натиснення OK відкриється додаток повідомлень Messages з уже введеним текстом та контактними даними. Залишиться тільки натиснути кнопку відправлення. Якщо в один день кілька днів народження, то цей процес повториться стільки ж разів.

Можна автоматизувати перевірку днів народження з ярликом Automation у додатку «Швидкі дії». Натисніть Create Personal Automation та виберіть тригер, наприклад, будильник чи певну годину дня. Вкажіть регулярність запуску – щодня. Додайте дію – запустити ярлик і зі списку вкажіть Automated Birthday Greetings. Завершіть створення автоматизації.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися