Вівторок, 25 Червня, 2024

iPhone буде винним у тому, що інші не дорахуються прибутку зимовими святами

Нові смартфони Apple поглинуть більше $50 млрд, які користувачі планували витратити на інші подарунки в цьому році. Це прогнозує аналітик Morgan Stanley Кеті Хаберті, яка вважає, що iPhone є дуже бажаною покупкою для багатьох.

iPhone

За її оцінкою, користувачі скоротять свої витрати на інші категорії товарів, щоб дозволити придбати собі і своїм близьким топовий смартфон iPhone X. Цей гаджет може поглинути до 30 млрд доларів, які користувачі могли б витратити на інші товари. Сумарно iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus в прийдешній святковий період можуть перетягнути на себе з інших категорій понад 52,6 млрд доларів.

«Після того як покупець купить iPhone X, він подумає, що я тільки що витратив 1000 доларів на смартфон. Поки що мені не дуже потрібні ці нові джинси», – пояснює Хаберті.

Аналітик вважає iPhone X дуже привабливим для користувачів через його новий формфактор, збільшений час автономної роботи та функції доповненої реальності. На її думку, востаннє стільки нововведень мав iPhone 6, який вийшов у 2014 році. Відтоді Apple випускала гаджети з майже однаковим дизайном та функціями.

Вона також каже, що оскільки поставки iPhone X налагодяться тільки на початку наступного року, виробники інших товарів можуть відчувати зниження продажів ще кілька місяців.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися