Четвер, 25 Липня, 2024

New York Times про листування в інтернеті

Нещодавно одне з найавторитетніших американських видань New York Times опублікувало екстравагантну статтю. Матеріал також з’явився і на  сайті видання. Стаття називалась «When I’m Mistakenly Put on an Email Chain, Should I Hit ‘Reply All’ Asking to Be Removed?». У перекладі заголовок звучить як «Коли мене помилково додають у ланцюжок електронних листів, чи повинен я натиснути «Відповісти всім» і попросити виключити мене з листування?». Текст матеріалу містив лише одне слово: «Ні». На сайті видання це слово також було посиланням на pdf-документ з поясненнями.

nytjoke1

У документі журналіст видання Деніел Віктор розповів, як отримав листа в межах звичайної масової розсилки. Потім хтось із одержувачів попросив авторів листа більше йому не писати, щоправда, для цього він використав кнопку «Відповісти всім».

Потім десятки людей почали просити також прибрати їх з ланцюжка листів, продовжуючи слати свої листи нещасним незнайомцям. Журналіст назвав це явище «Відповістивсімпокаліпсис», його телефон не переставав дзижчати через безліч повідомлень.

«Якщо ви потрапили в таку ситуацію, ось вам думка експерта: не натискайте «Відповісти всім». Буде тільки гірше», – пише Віктор. Якщо ви користуєтеся поштою Gmail, можна відключити повідомлення для конкретного ланцюжка листів і продовжити спокійно займатися своїми справами.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися