Субота, 24 Лютого, 2024

Незабаром ви зможете розблокувати свій Android за допомогою годинника Wear OS

Сьогодні не бракує способів розблокувати телефон Android: це можна зробити обличчям, відбитком пальця, цифровим PIN-кодом чи графічним малюнком. І незабаром до цих способів додасться ще один – розблокування за допомогою смарт-годинника. Власники годинників Wear OS зможуть розблоковувати ними свій Android.

Функція Watch Unlock, яку Google продемонструвала для Pixel Watch ще в січні на виставці CES 2023, схоже, нарешті опинилася на стадії запуску. Ексепрт з ніком AssembleDebug виявив, що ця функція прихована в Android. Вона ще не активна для звичайного користувача, але ентузіасти уже змогли її запустити і налаштувати.

Watch Unlock розроблена для ввімкнення разом з іншою опцією розблокування, як-от розблокування обличчям або відбитком пальця, і спрацьовує, коли одна з цих опцій не працює, наприклад, якщо екран мокрий і не може читати відбиток пальця.

За таких обставин, якщо ввімкнено Watch Unlock, користувач зможе провести пальцем угору по екрану блокування, а потім торкнутися сповіщення. Тоді його телефон буде розблоковано.

Щоб годинник Pixel Watch або інший годинник на базі Wear OS міг працювати з Watch Unlock, його потрібно спочатку під’єднати до телефону та розблокувати самостійно. Усі ці вимоги зазвичай застосовуються, якщо це основний чи єдиний смарт-годинник.

Хоча цей параметр безпеки іноді може бути зручним, його ввімкнення робить телефон набагато менш безпечним, ніж будь-які інші параметри безпеки. Екран налаштування для Watch Unlock конкретно говорить, що він може бути менш безпечним, і також зазначає, що в деяких випадках годинник може розблокувати телефон, навіть якщо годинник не на зап’ясті користувача або в межах досяжності.

Немає жодної інформації про те, коли саме Watch Unlock стане доступним для громадськості. Але, враховуючи, наскільки завершеним здається процес налаштування, можна припустити, що функція скоро стане публічною. Можливо, це буде в Android 14, чия презентація очікується у вересні. Або, можливо, вона з’явиться разом із Pixel Watch 2 і Pixel 8 , обидва, ймовірно, з’являться в жовтні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися