Субота, 20 Квітня, 2024

Учені створили гуманоїдного робота, який може керувати літаком

Дослідники Корейського передового інституту науки та технологій (KAIST) створили гуманоїдного робота під назвою Pibot, який може керувати реактивним літаком. Завдяки цьому немає необхідності вносити будь-які серйозні зміни в кабіну літака, що дозволяє заощадити кошти. Робот також легко вчиться керуванню новим літаком.

Робот, зріст якого трохи перевищує півтора метри, може тримати елементи керування та підтримувати висоту навіть у найсуворіших умовах. Зовнішні камери гарантують, що робот може відстежувати низку життєво важливих статистичних даних у літаку.

Замість того, щоб гортати роздрукований посібник, Pibot може просто запам’ятати документацію за допомогою штучного інтелекту. І, за словами його виробників, він навіть може реагувати на надзвичайні ситуації швидше, ніж людина-пілот.

Девід Шім, доцент кафедри електротехніки KAIST, каже: «Люди можуть керувати багатьма літаками, але вони мають ці звички, закладені в них. Отже, коли вони намагаються пересісти на інші літаки, вони повинні отримати іншу кваліфікацію».

Pibot може адаптуватися до нових літаків, опановуючи їхню кабіну за допомогою словесного натискання кнопок.

«З роботом-пілотом, якщо ми навчаємо індивідуальну конфігурацію літака, тоді ви можете керувати літаком, просто клацнувши тип літака», — пояснив Шим.

Дослідники працювали з чат-ботами зі штучним інтелектом, такими як ChatGPT, щоб розробити способи, як змусити робота завантажувати та розуміти посібники пілота. Зараз вони працюють над розробкою власного штучного інтелекту спеціально для Pibot.

Щодо того, де можна використовувати цього робота, команда припускає, що його можна розгорнути в екстремальних умовах, непридатних для людей.

Оскільки він був розроблений за контрактом з міністерством оборони Південної Кореї, Шін очікує, що Pibot буде використаний у військовому контексті не раніше 2026 року.

Поки що команда проводила лише моделювання, але веде переговори з Airbus про використання Pibot для тестових польотів із використанням нещодавно розробленого електричного літака.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися