Чому GPS і Wi-Fi у громадських закладах небезпечні

Щоб зберегти свої персональні дані, контакти та гроші, варто перед походом у кафе, бари та інші публічні місця вимикати навігацію та бездротову мережу. Адже достатньо всього одного хакера в кав’ярні, щоб втратити всі паролі та позбутися грошей на рахунку в банку, пише видання «Слобідський край».

Щоб не стати жертвою зловмисників, уникайте громадських мереж, у яких ви не впевнені. Крім того, відключайте бездротові модулі Bluetooth, GPS і Wi-Fi, коли ви ними не користуєтеся.

Підхопити вірус можна і через SMS і MMS. Наприклад, вам можуть надіслати повідомлення, в якому буде розміщено посилання на якийсь інтернет-ресурс. У жодному разі не переходьте за цим посиланням, адже там може бути вірус.

Також не варто зберігати паролі при входженні у програми, наприклад, в інтернет-банкінгу. Краще щоразу вводити пароль заново і тим самим зберегти секретність, на випадок, якщо ваш гаджет раптом потрапить у чужі руки. Що стосується e-mail, то, для більшої безпеки ви можете виходити з поштового акаунту кожного разу, коли припиняєте з ним працювати.

Ось 7 правил профілактики для безпеки власних даних:

1) завантажуйте програми лише з перевірених сайтів;

2) уважно читайте умови, за яких завантажуєте програму. Не погоджуйтесь надавати доступ до своїх ресурсів;

3) установіть антивірус;

4) вимикайте бездротові модулі Bluetooth, GPS і Wi-Fi, коли ними не користуєтеся;

5) не переходьте за інтернет-посиланнями, які надійшли на телефон в SMS і MMS;

6) не зберігайте паролі;

7) установлюйте нові версії програмного забезпечення.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я