Незвичні програми для мобільників від українських програмістів

ІТ-галузь стала третьою за значимістю в Україні. Торік вона принесла в бюджет країни $2,5 млрд, і її випереджають лише металургія та агросектор. Ринок вітчизняної ІТ-продукції росте щороку на 25%, тож подивимося, чим українські програмісти дивують світ. Ось кілька яскравих прикладів роботи вітчизняних розробників.

Mywall

Додаток створений для збереження найбільш значущих моментів у житті. Розробники називають його власною «стіною спогадів». Його особливістю є те, що в ньому не можна завантажити більше однієї фотографії на тиждень. Так розробники закликають бути помірнішими в споживанні цифрових ресурсів. Стіна кожного користувача повністю приватна, і в ній немає лайків, репостів та фоловерів.

Програма існує сьогодні тільки для iOS, однак розробники продовжують пошуки інвесторів для версії на Android. Після публікації додатку в App Store розробники відправили його на конкурс Facebook для отримання часткового фінансування. На ньому вони отримали 30 тис. доларів.

VOX

Додаток українських розробників VOX потрапив у лімітований набір від Apple для автомобілів. З його допомогою водії можуть керувати iPhone через встановлений в автомобілі дисплей. Це єдиний додаток українських розробників, який потрапив у набір.

VOX – це багатофункціональний аудіоплеєр, головною особливістю якого є програвання музики в різних Lossless-форматах. Експерти розглядають його як конкурента iTunes.

KeepSolid Phones

За допомогою цього сервісу для iPhone та iPad можна вибрати і придбати телефонні номери в різних країнах у всьому світі, щоб дзвонити, приймати дзвінки і писати SMS. Така можливість буде корисною, наприклад, для реєстрації в іноземних інтернет-магазинах.

Opinion

Додаток під назвою Opinion допоможе власникам Android-пристроїв створити і провести опитування щодо практично будь-яких проблем і питань. Інтерфейс програми досить простий, і створити й оформити своє голосування можна за кілька секунд.

При створенні опитування можна вибрати локацію, в якій воно проводитиметься (світ, країна, друзі з соцмереж). При відповіді на питання респонденти повинні залишити деякі дані про себе (ім’я, стать, сімейний стан). Особливістю програми є те, що кожне голосування автоматично перекладається на англійську, російську, німецьку, французьку, іспанську, китайську, хінді та українську. Це дозволяє отримувати відгуки від максимально великої кількості людей.

Looksery

Додаток Looksery дозволяє користувачам моделювати зовнішність для фото або відеочату в режимі реального часу. Можна зробити обличчя  худішим, поміняти форму черепа, колір очей, колір шкіри, накласти один із фільтрів або вибрати для себе тривимірний аватар. У додатку є вбудований месенджер, через який можна ділитися своїми підправленими фото. Такі матеріали також можна публікувати у Facebook, Instagram, Vine.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я