Якість 3G-мережі Vodafone Україна перевищує світові стандарти

3G-мережа Vodafone Україна має дуже високу якість і навіть перевищує світові стандарти. Це показав аналіз мережевої статистики оператора на 31 грудня 2015 року.

Успішність голосових з’єднань у 3G-мережі Vodafone Україна склала 99,83% при стандарті групи Vodafone для цього показника на рівні 99,5%. Успішність з’єднань при пересиланні даних досягла 99,77% при стандарті якості групи Vodafone на рівні 98,5%. Обриви голосових з’єднань у мережі 3G Vodafone Україна не перевищують 0,14%, що також краще прийнятого для мереж Vodafone стандарту: 0,75%. Обриви при пересиланні даних не перевищують 0,44%, при цьому встановлений показник для Vodafone зафіксований на рівні 2%.

Представники оператора кажуть, що такий результат став можливим завдяки використанню європейського досвіду запуску 3G. На сьогодні абонентам Vodafone доступне найбільше 3G-покриття в країні – це 19 обласних центрів України: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Харків, а також їхні передмістя. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті.