Вівторок, 23 Липня, 2024

Нічний клуб найняв робота працювати діджеєм

Празький нічний клуб «Карлові Лазні» нещодавно здивував своїх гостей новими хітами. Щоб зробити вечірки ще гарячішими цей заклад влаштував на роботу робота. Він не лише діджей, який міксує треки, а й підтанцьовує разом з публікою.

Робот являє собою механічну руку, знайому кожному, хто бачив репортажі з автозаводів. Його виготовив відомий виробник промислових роботів – компанія KUKA.

Роботизовану руку дооснастили штучним інтелектом, і вона ось уже кілька тижнів розважає відвідувачів – обирає музику, виймайє CD-диски з полиці та вставляє їх у програвач, а також підтанцьовує разом з публікою. Робот працює позмінно – щогодини він міняється місцем зі своїм колегою-людиною.

діджей«Люди дуже захоплені роботом, тому що вони не бачили нічого подібного у Європі, – каже менеджер клубу Адам Ліпсанскі. – Я навіть не впевнений, чи є щось подібне у світі».

Хоча робот-діджей дивує та намагається бути креативним, не всі відвідувачі задоволені його зусиллями. «Мені не подобається робот, – розповіла Reuters 24-річна туристка з Мексики Марсіа Лопес. – Він не відчуває, під яку музику люди хочуть танцювати. За його музикою немає емоції. Коли стоїть реальна людина, вона знає, що таке веселитися».

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися