Офіційний анонс Windows 1.0 виявився розважальним додатком для серіалу «Дивні справи»

Додаткових деталей не було, і користувачі гадали, що це може бути, невже справді софтверний гігант повернеться до своєї першої ОС?

Кілька днів назад Microsoft сколихнула інтернет дивним анонсом – вона оголосила про підготовку Windows 1.0, опублікувавши про це цікаві повідомлення у Twitter та Instagram. Додаткових деталей не було, і користувачі гадали, що це може бути, невже справді софтверний гігант повернеться до своєї першої ОС? Microsoft розкрила таємницю, яка виявилася партнерською грою за мотивами серіалу Netflix «Дивні справи».

Microsoft оголосила, що сьогодні настав 1985 рік, і компанія випустила Windows 1.11. Це не операційна система, а спеціальний додаток до третього сезону серіалу «Дивні справи», дія якого відбувається того ж року, хоча і на кілька місяців раніше виходу Windows. Це міні-гра з інтерфейсом ОС тих часів. Користувачеві пропонується вирішувати різні головоломки у програмному забезпеченні з глюками. Успішне рішення відкриває відео, нові загадки чи інші бонуси.

Завантажити Windows 1.11 та нову тему оформлення Windows 10 за мотивами серіалу можна в магазині Microsoft Store. Компанія Microsoft також випускає платний бонус до серіалу – це гра Stranger Things Season 3 за $19,99. Вона розкриває сюжет основних подій серіалу та надає локальний мультиплеєр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я