Nokia представила адаптований до 5G літієвий акумулятор, який працює у 2,5 рази довше

Вмістивши більше енергії в менший об’єм, нова технологія акумуляторів матиме значний вплив на 5G та увесь світ мережевих технологій

У лабораторії Nokia Bell Labs представили новий тип літієвого акумулятора на основі нанотрубок, що обіцяє збільшити автономність девайсів у 2,5 рази. Розробники кажуть, що новинка стане в пригоді саме в пристроях 5G, які споживають настільки більше енергії, що виробникам смартфонів доводиться шукати поліпшені способи охолодження.

«Вмістивши більше енергії в менший об’єм, нова технологія акумуляторів матиме значний вплив на 5G та увесь світ мережевих технологій, – говорить представник Nokia Пол Кінг. – Нам вдалося вирішити проблему, яка знаходиться на стику багатьох дисциплін».

Основою нового акумулятора стали електроди з вуглецевих нанотортубок та літієвих з’єднань. Завдяки цьому енергію вдається передавати майже на максимальних теоретично досяжних рівнях.

Уже сьогодні датчики інтернету речей конструюються так, щоб працювати до 10 років без необхідності заряджання. Новинка від Nokia дозволяє збільшити цей термін до 25 років. Також можна зберегти ємність, зменшивши їхні габарити на 50%.

У Nokia вже отримали патент на свою технологію і говорять про плани виведення її на ринок. На жаль, як це часто буває з такими розробками, точних дат не називають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я