Неділя, 25 Лютого, 2024

Носимі гаджети зникнуть із зору

Ховати приватне життя від сторонніх найближчим часом стане значно складніше. Дослідники компанії Gartner прогнозують, що до 2017 року близько 30% комп’ютеризованих гаджетів, призначених для носіння на тілі, будуть експлуатуватися приховано від очей оточуючих. Прототипи невидимих пристроїв вже існують: це «розумні» контактні лінзи та ювелірні прикраси з вбудованими датчиками.

«Сучасна носима електроніка, яку можна помітити (наприклад, смарт-окуляри), ймовірно, знайде нові форми, які повністю сховають технологічні компоненти», – вважає директор з досліджень Gartner Аннет Циммерман).

Її колега Брайан Блау вважає перспективним такий сегмент, як носимі на голові дисплеї (Head Mounted Display, HMD). Їхнє головне завдання – відтворення віртуальної та доповненої реальності. Подібні технології сьогодні переважно використовуються військовими та силовими структурами. Але в майбутньому, коли HMD-обладнання стане більш привабливим зовні, прогнозує він, воно зможе набути загальне визнання та широке коло користувачів. За їхніми прогнозами, до 2018 року у світі продадуть понад 25 млн носимих на голові дисплеїв, і такі пристрої перейдуть у розряд масових.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися