Субота, 22 Червня, 2024

Ноутбуки можна буде переобладнати на бездротове заряджання – Lenovo випускає комплект переоснащення

Lenovo підготувала до комерційного випуску комплект, з яким майже кожен ноутбук можна оснастити функцією бездротового заряджання. Комплект Go Wireless Charging Kit запланований до початку продажу в жовтні.

Комплект використовує технологію бездротової передачі Power by Contact, яку просуває компанія Energy Square. Ця технологія, на відміну від поширеного у смартфонах та павербанках стандарту Qi, дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв, має значно нижчі вимоги до точності позиціонування на килимку та швидкість заряджання як за допомогою кабелю.

Набір Lenovo Go Wireless Charging Kit складається з кількох елементів. Перший – це блок, який підключається в стандартний роз’єм заряджання ноутбука USB-C з приймачем, що приклеюється на дно ноутбука. Другий – це килимок, який підключається до розетки та розміщується під ноутбуком для бездротової передачі енергії йому. Килимок має товшину приблизно 3,2 мм.

У Lenovo кажуть, що їхнє рішення придатне для заряджання 13- та 14- дюймових ноутбуків без сенсорних екранів потужністю до 65 Вт. Ефективність заряджання складає 93%, при цьому використовувана операційна система може бути Windows та macOS. Щодо Linux не уточнюється.

Ноутбуки з вбудованим бездротовим заряджанням існують, але є рідкісними. В 2017 році Dell випустила перший, за її словами, ноутбук 2-в-1 з такою технологію заряджання. Гаджет Latitude 7285 був більше схожий на планшет, який можна було заряджати через клавіатуру. Також Intel пробувала інтегрувати технологію магнітного резонансного заряджання компанії  Rezence в специфікації своїх ноутбуків, однак жоден гаджет з такою конфігурацією не з’явився.

Lenovo випустить Go Wireless Charging Kit у жовтні по ціні $140. Комлпект є частиною нової лінійки мобільних аксесуарів під брендом Go. Вона включає також павербанк з бездротовим заряджанням Qi, бездротову мишу, навушники, клавіатури.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися