Нова функція Facebook покаже, що спільного з отим незнайомцем

Нова можливість є частиною зусиль Facebook додати сенсу своєму існуванню. Про початок роботи у цьому напрямку оголосив директор соцмережі Марк Цукерберг в січні 2018 року.

Найбільша соцмережа світу готує нову експериментальну можливість для її користувачів. Юзери зможуть дізнатися, що в них спільного з випадковим іншим користувачем Facebook. Нова можливість називається «спільні речі».

Функція показуватиме спільні риси із випадковими коментаторами публічних записів. Ці випадкові незнайомці не будуть вашими віртуальними друзями на Facebook. Представники соцмережі говорять, що нова можливість показуватиме такі речі як «ходив до університету імені ХХХ», учасник групи «туристи без кордонів», «живе поруч» тощо. У Facebook кажуть, що показуватиметься лише так інформація, яку вже можна публічно переглянути, відвідавши профіль незнайомця.

Нова можливість є частиною зусиль Facebook додати сенсу своєму існуванню. Про початок роботи у цьому напрямку оголосив директор соцмережі Марк Цукерберг в січні 2018 року. Він сказав, що Facebook повинна стати більш змістовною.

Представники соцмережі описують розроблювану функцію «спільні речі» як інструмент, який допоможе людям стати ближче. Поки що нова можливість знаходиться в статусі експериментальної, і доступна лише невеликій кількості користувачів із США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я