YouTube запускає для всіх рекламу без можливості пропуску

Інформація про рекламне нововведення з’явилася на офіційному каналі YouTube Creator Insider, який призначений для авторів відеоконтенту. У відео під назвою «Хочете збільшити рекламний дохід?»

Якщо вам не подобається чекати 5 секунд, щоб з’явилася кнопка пропуску реклами на YouTube, то скоро подібне може здатися чудовою можливістю. Найбільший відеохостинг планети дозволив усім своїм авторам вмикати рекламу без можливості її відключити або пропустити. Раніше подібна опція була доступна лише обраним партнерам

Інформація про рекламне нововведення з’явилася на офіційному каналі YouTube Creator Insider, який призначений для авторів відеоконтенту. У відео під назвою «Хочете збільшити рекламний дохід?» розповідається, що учасники програми YouTube Partners скоро зможуть значно збільшити монетизацію завдяки новій опції реклами у відеороликах без можливості вимкнення. Таку рекламу глядач не зможе прокрутити натисненням кнопки «Пропустити».

Раніше реклама без можливості вимкнення була доступна тільки для обраних партнерів. Тривалість реклами без можливості пропуску була обмежена 15-20 секундами, в залежності від регіону. У регіоні EMEA, Індії, Малайзії та Сінгапурі вона становить 20 секунд, в інших країнах — 15 секунд.

Новий формат реклами без можливості відключення замінить рекламу формату TrueView, яка вимикається через 5 секунд перегляду. Це відбудеться у всіх старих відеороликах, де використовувався формат TrueView, навіть якщо канал не просив про таку заміну. Це дозволить підвищити рекламні доходи Google, а власники каналів мають можливість потім вручну відключити новий формат реклами.