Grand Theft Auto V отримала фотореалістичну графіку

Rockstar Games оновили доповнення до Grand Theft Auto V, яке кардинально міняє графічну складову гри. Новий мод робить графіку фотореалістичною і додає нову погодну систему з атмосферними погодними умовами.

Модифікація вийшла під назвою NaturalVision Remastered. Автор проекту – Razed, і, за його словами, на створення моду в нього пішло кілька сотень годин, але отриманий результат того вартий. Під час роботи довелося вирішити численні, зокрема, і технічні проблеми, щоб впровадити натуральне освітлення та ефекти. Графічне поліпшення передбачає перероблені текстури хмар, нову погодну систему і виправлення багатьох помилок попередньої версії моду.

Razed запевняє, що редагував буквально кожну годину денного часу, щоб органічно вписати її в добовий цикл. Також додано ефекти похмурої погоди (автор надихався Red Dead Redemption 2). Погодна і часова система окремо розроблялася для міської та сільської місцевості, вони різняться хмарами й освітленням. Оновлена версія доступна для завантаження вже з 24 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я