Середа, 29 Травня, 2024

Нова прошивка MIUI запропонує махати смартфоном, наче чарівною паличкою, для запуску програм

У прошивці MIUI для телефонів Xiaomi у версії для розробників з’явилася нова функція, яка має спростити запуск додатків. Зі сторони користувач при цьому може виглядати, як чаклун, що вимахує своєю чарівною паличкою. Адже прошивка пропонує пришвидшити запуск додатків 3D-жестами, які потрібно малювати в повітрі.

Ідея 3D-жестів в тому, що юзер віртуально пише в повітрі якусь букву своїм смартфоном, а гаджет відстежує це за допомогою вбудованих датчиків і розпізнає створену букву. На такий повітряний ярлик можна закріпити запуск якогось додатка.

Нещодавно також стало відомо, що прошивка Xiaomi MIUI нарешті отримає дві опції, які є в інших смартфонах, включаючи власний девайс Xiaomi POCO F1, який мав лаунчер POCO Launcher в MIUI.

Одна з цих опцій – панель усіх додатків. Традиційно у лаунчері MIUI додатки розміщаються на головному екрані, який потрібно гортати вліво та вправо свайпом. Однак у версії 4.10.102506141703 усі додатки розмістяться в спеціальній панелі, доступ до якої можна отримати натисненням кнопки.

У MIUI також з’явиться підтримка ярликів додатків. Викликати їх можна довгим натисненням на іконку. Ця опція вперше з’явилася у Android 7 Nougat і дозволяє отримати більше опцій, що нагадує правий клік мишкою на комп’ютері.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися