Понеділок, 15 Квітня, 2024

Нові функції PS5 можливо пробувати до їхньої появи

Вперше найбільш нетерплячі власники ігрової приставки Sony PlayStation 5 отримали можливість пробувати нові функції для неї до їхньої появи. Для PS5 вперше запустили програму бета-тестування. Це перша пропозиція бета-тестування програмного забезпечення для цієї консолі з моменту її випуску восени минулого року.

Користувачі цієї консолі можуть записатися для тестування значного системного оновлення, яке готує Sony. Фінальна публічна версія цього оновлення очікується пізніше цього року.

У своєму блозі Sony попереджає кандидатів у бета-тестери про те, що їм необхідно буде відправляти звіти про програмне забезпечення та його функції. Також компанія наголошує, що програмне забезпечення знаходиться у бета-версії і може мати потенційні проблеми.

Власники ігрової консолі Xbox також можуть записатися у схожу програму Xbox Insider Program, щоб першими отримувати доступ до майбутніх функцій приставки в обмін на свої відгуки.

Sony не часто запускає бета-тестування програмного забезпечення своєї приставки. Корпорація проводила схожу кампанію для PS4 у 2015 році.

Записатися на поточне бета-тестування можуть користувачі з обраних країн – США, Канади, Японії, Великобританії, Німеччини чи Франції. Вони також повинні мати дійсний акаунт мережі PSN. Менеджери Sony надішлють індивідуальні запрошення обраним учасникам .

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися