Новий пристрій допоможе швидше писати

Клавіатури й мишки можуть скоро зникнути, як свого часу флопі-диски. Компанія Tap Systems розробляє пристрій, що дозволяє набирати текст на смартфонах та інших мобільних пристроях, перетворюючи будь-яку поверхню на віртуальну клавіатуру, повідомляє Bloomberg. Треба лише надіти його на руку, і Tap – так називається пристрій – переводить рух пальців у символи.
Новий пристрій допоможе швидше писати
Гаджет являє собою гнучку стрічку з прорізами для п’яти пальців, яка одягається на руку і зовні схожа на кастет. Коли користувач ворушить пальцями, Tap виявляє рухи і перетворює їх на команду для підключеного через Bluetooth пристрою. Ця система допоможе швидко написати текст для смартфона, планшета, «розумного» годинника або іншого пристрою.

Новий пристрій допоможе швидше писати

Інженери Tap Systems позиціонують девайс не тільки як альтернативний спосіб введення тексту на ходу без підключеної або екранної клавіатури. Це ще й окремий VR-контролер. Tap має вбудований акумулятор, який добре працює аж до чотирьох годин без підзаряджання в режимі постійної роботи або до 72 годин в режимі очікування. Гаджет може розпізнавати більше 30 різних жестів.

Новий пристрій допоможе швидше писати

Бета-тестування контролера має розпочатися в найближчі кілька місяців. У разі успіху проекту комерційний реліз Tap може відбутися вже цього року.

Фото із сайту 3dnews.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я