Субота, 20 Квітня, 2024

BYOD полегшив шкільні рюкзаки

У світі бізнесу все більшої популярності набирає концепція BYOD (Bring Your Own Device), за якою і вдома, і на роботі працівники користуються власними смартфонами, планшетами та ноутбуками. Виявляється, що такий же підхід може поліпшити навчання школярам, які носитимуть менше речей у своєму рюкзаку, але виконуватимуть більше вправ. Переваги подібного підходу в освіті довела американська денна школа Бішопа Нолана в Лос-Анджелесі.

Дослідження ефективності BYOD показують, що так робітники можуть виконувати свої завдання швидше та продуктивніше, оскільки їм не потрібно переключатися між пристроями, і всі необхідні дані знаходяться в них під рукою. Завдяки цьому вони можуть працювати у відрядженнях та довготривалих поїздках без суттєвого відриву від колективу.

У школі Бішопа Ноланда підхід BYOD дозволив позбутися олівців, зошитів та книжок. Для навчання школярам потрібно мати лише одну річ – власний ноутбук. Завдяки цьому діти менше навантажують свою спину важким портфелем, який іноді важить до 6 кг. При цьому, за нормативами охорони здоров’я, дітям 14-15 років дозволяється щоденно переносити до 2 кг, а учням 16-17 років – до 3 кг. Сучасний ноутбук відповідає цим нормам.

Діти у школі Бішопа Нолана на одному з уроків

Заміна паперових навчальних матеріалів на електронні сподобалась також і самим школярам. «Це дуже добре, оскільки не потрібно носити книги в школу та додому», – каже учениця Хлоя Камел.

Хоча полегшення щоденної ноші школярів завдяки BYOD вже дозволило зробити такий підхід популярним серед учнів, він також поліпшив їхнє навчання. «Один гаджет дозволяє дітям мати при собі всі необхідні їм підручники, – пояснює викладач цього навчального закладу Аманда Огеа. – Я можу виконувати з дітьми одночасно три речі. Вони можуть читати книгу, занотовувати конспект на іншій половині екрана та переглядати навчальні матеріали у PowerPoint». Цифровий підхід також спростив перевірку домашніх завдань, які учні можуть надсилати вчителям електронною поштою.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися