П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Новий веб-браузер економить заряд батареї до 50%

Opera випустила нову версію програми  з режимом економії заряду батареї. Він може продовжити автономну роботу ноутбука до 50%.

Сьогодні браузер – це найбільш часто використовувана програма на комп’ютері. Саме вона допомагає людям працювати в хмарі, шукати в мережі, слухати музику і дивитися відео. Але багато відкритих вкладок часто призводять до дуже швидкого розряджання батареї. А це скорочує продуктивність ноутбуків.

Нова версія оптимізує поточні процеси комп’ютерів: зменшує активність у фонових вкладках, оптимізує параметри програвання відео і примусове використання апаратного прискорення відеокодеків, зупиняє анімацію тем оформлення браузера та інше. В оновленому браузері розробники розпочали тестувати більш ефективні способи управління пам’яттю. Завдяки йому постійно відкриті вкладки, такі як Gmail і Facebook, будуть більш чутливими.

Нещодавно випущений блокувальник реклами скорочує споживання пам’яті на 47%, що також подовжує роботу батареї. Якщо використовувати блокувальник разом із режимом економії заряду, то можна досягти підвищеної продуктивності і більш тривалого часу роботи батареї.

Компанія проводила внутрішні тести, які максимально імітували режим повсякденного використання браузерів. Виявилося, що остання версія Opera пропрацювала на 3 години довше, ніж інші браузери, наприклад, Google Chrome, на ноутбуці на базі 64-бітної Windows 10.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися