Новини в телевізорі без відпочинку: китайці створили віртуального диктора

Представники Xinhua кажуть, що цифрові телеведучі мають низку переваг. Вони здатні працювати 24 години на добу без перерви.

Китайське державне новинне агентство Xinhua анонсувало нову технологію для теленовин. Тепер ведучі зможуть працювати цілодобово без відпочинку. Адже хоча глядачі бачитимуть на екрані свого ТВ людину, це буде віртуально змодельована особистість на основі штучного інтелекту.

Диктор-аватар уже провів перший свій випуск новин під час конференції World Internet Conference у Вучжені. Агентство Xinhua створило пару ведучих теленовин, які основані на реальних людях. Штучний інтелект дозволяє втілити анімацію обличчя, особливо рух губ, відповідно до тексту, який читають цифрові диктори.

Двох віртуальних телеведучих створили тому, що в них буде різна робота. Один вестиме новини китайською, а інший – англійською.

Представники Xinhua кажуть, що цифрові телеведучі мають багато переваг. Вони здатні працювати 24 години на добу без перерви. Також з ними простіше проводити випуски екстрених новин.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я