Новинки Apple на WWDC 2016

Apple%20WWDC%202016-167[1]

Компанія Apple на своїй головній презентації конференції для розробників WWDC показала багато нового. Вона презентувала оновлену мобільну систему iOS 10, настільну OS X під новою назвою MacOS, оновлення музичного сервісу Apple Music і зміни в магазині App Store та багато іншого.

WatchOS 3

Apple оновила свою операційну систему для «розумних» годинників Apple Watch. Головне нововведення – додатки стали відкриватися без затримки. У ній також з’явилася система рукописного введення Scribble, але вона поки працює для англійської та китайської мов. Розробники також поліпшили роботу швидких відповідей і додали центр Control Center зі швидкими налаштуваннями. Він висувається згори, як у пристроях на iOS.

Apple%20WWDC%202016-176_575px[1]

Годинники також сприятимуть безпеці завдяки функції SOS – вона допоможе швидко викликати службу порятунку. При екстреній ситуації довірені особи (друзі, близькі, родичі) отримають повідомлення з координатами. Крім того, натисканням на фізичну кнопку можна викликати 911 (одночасно друзі отримають повідомлення про це).

Apple%20WWDC%202016-173_575px[1]

MacOS

Як і передбачалося раніше, Apple перейменувала десктопну систему з OS X в MacOS Sierra. При цьому раніше Х означав цифру 10, але тепер у MacOS не буде нумерації. Також відтепер на Mac не потрібно постійно вводити пароль для авторизації, якщо до комп’ютера підключені Apple Watch. Apple зробила загальний буфер обміну для iOS і MacOS. MacOS отримала функцію відображення відео в окремому вікні з iOS – картинка в картинці. Система платежів Apple Pay інтегрована в систему, а ще на «яблучних» комп’ютерах з’явився асистент Siri.

Apple%20WWDC%202016-202_575px[1]

iOS 10

У новій системі суттєво змінили екран блокування і панель повідомлень. Завдяки функції 3D Touch тепер можна підглянути інформацію з додатків. З’явилися нові можливості, які зав’язані на силі натискання на дисплей. Також змінився зовнішній вигляд Control Center – він отримав додаткові вкладки.

Apple%20WWDC%202016-294_575px[1]

Сторонні розробники отримали доступ до Siri – вони можуть вбудовувати її у свої додатки. Сама Siri вже може відправляти повідомлення в сторонні месенджери, викликати таксі, давати «розумні» підказки в клавіатурі під час листування і багато іншого.

Додаток «Фото» навчився визначати обличчя й інші об’єкти на фотографіях. Це дозволило організувати «розумний» пошук за фотографіями. Наприклад, можна знайти знімок з горами, котиками, сім’єю і так далі. Також додаток створює спеціальні альбоми з поїздок і різних заходів. Карти на iOS стали «розумнішіми»: система може передбачати переміщення і пропонувати різні місця, які можуть бути цікавими.

Apple%20WWDC%202016-248_575px[1]

Apple також повністю змінила додаток Apple Music. З’явилася окрема вкладка з медіатекою і текстами пісень, ще можна буде переглянути недавно прослухані треки. Поліпшили систему добірок треків – тепер вона буде добирати їх більш доречно.

На iOS також з’явився спеціальний додаток для управління «розумним» будинком. З телефона або планшета можна буде вмикати/вимикати світло у квартирі, дивитися, хто стукає в двері, управляти побутовою технікою тощо. Для цього будуть потрібні сумісні побутові прилади.

Зображення: Anandtech

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я