Вівторок, 28 Травня, 2024

Новий Android 14 може вирішити велику проблему для користувачів двох SIM-карток

У новому Android 14 Google змінює, як ця ОС обробляє певні операції та налаштування на системному рівні. Одне з таких нововведень має суттєво спростити життя користувачам двох SIM-карток. Перемикатися між ними можна буде одним натисненням з новою плиткою швидких налаштувань.

Майже усі смартфони Android сьогодні випускаються з підтримкою двох SIM-карт. Але досі не було швидкого способу перемикатися між картками, наприклад, для зміни постачальника інтернету. Щоб внести зміни, зараз потрібно зануритися в Налаштування ? Мережа та Інтернет ? SIM-карти , щоб змінити активну SIM-карту для передачі даних.

Деякі модифіковані оболонки Android, як-от One UI від Samsung і Oxygen OS від OnePlus, вже давно включають перемикач як плитку швидких налаштувань, на відміну від «чистого» Android.

Експерт з Android Мішал Рахман розповів, що стандартний Android незабаром може додати плитку швидких налаштувань для перемикання SIM-карт для інтернету.

Інформація з’явилася у відповідь на запит такої функції від одного з користувачів, який подав запит на цю функцію на порталі Google IssueTracker . Співробітник Google оновив сторінку, повідомивши, що запит користувача на функцію виконано, і перемикач має з’явитися в майбутній версії Android. Однак Google не уточнив, якого випуску слід очікувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися