П’ятниця, 19 Липня, 2024

Якщо треба пожити офлайн: добірка програм

Завдяки невеликій території України та зусиллям операторів можна почати думати, що онлайн завжди під рукою, досить лише витягнути смартфон з кишені. Але бувають ситуації, коли зв’язок недоступний, і тоді звичні «хмари», веб-сервіси та додатки стають недосяжними. Доведеться переходити в офлайновий режим, у якому можна зручно почуватися, скориставшись додатковими утилітами.

  1. Зберегти контент для офлайнового перегляду

best-offline-android-apps-pocket

Без інтернету недоступні новини, цікаві статті та публікації друзів у соцмережах. Але з Pocket ці матеріали можна буде читати і в офлайні. Ця програма зберігає контент – текст та відео – для подальшого перегляду. Вона також очищає його від різноманітних банерів та реклами.

  1. Мапи та навігація

dot-v2v-program_100349712_m

Популярні на Android карти Google Maps добре працюють, якщо є доступ в інтернет. В офлайні користуватися ними не так зручно, і варто обрати інший навігаційний додаток. Наприклад, HERE WeGo, які надають повний офлайновий доступ. До них можна завантажити повну карту вибраної країни з покроковою навігацією. Плюс вона співпрацює з популярними сервісами TripAdvisor, Car2Go, BlaBlaCar та іншими, щоб можна було зручніше планувати свій маршрут.

  1. Подкасти

dot-v2v-program_100349712_m

Утиліта PlayerFM дозволяє в офлайновому режимі прослуховувати подкасти. Підписки синхронізуються в «хмарі», тому налаштування додатка будуть однаковими на різних пристроях. Окрім цього, можна налаштувати PlayerFM автоматично зберігати вказані подкасти для офлайнового прослуховування.

  1. «Вікіпедію» в кишеню

dot-v2v-program_100349712_m

Часто кажуть, що сьогодні не обов’язково знати, адже потрібну інформацію можна знайти в інтернеті. Прихильникам подібного підходу знадобиться утиліта Kiwix, яка дозволяє завантажити всю Wikipedia в пам’ять гаджета та користуватися нею офлайн. Додаток завантажує всі розділи Wikipedia, разом зі словниками, цитатами, книгами, новинами, джерелами тощо. Для навігації по цих даних є зручний пошук.

  1. Керування фінансами

dot-v2v-program_100349712_m

За витратами та доходами при відсутності інтернету зручно стежити через додаток Financius. Усе, що необхідно, – ретельно вводити дані. Financius аналізує їх та показує повну картину. А якщо додавати теги, тоді звіт ще міститиме категорії. Для зручності роботи, окрім акаунту Financius, можна вивантажувати дані на картку SD чи онлайновий накопичувач Google Drive.

За матеріалами: maketecheasier

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися