П’ятниця, 1 Березня, 2024

Nvidia зізналась, що її директор був не справжнім на презентації

Nvidia розкрила таємницю її квітневої конференції GPU Technology Conference. На ній директор компанії презентував нові чипи компанії, а також розповів про напрямок руху цієї корпорації. Як виявилося, Дженсен Хуанг не завжди був реальним під час цього виступу. В деяких епізодах глядачі бачили його згенеровану на комп’ютері віртуальну модель.

Виступ реальної людини та її повністю цифрової імітації в одному ролику мав показати глядачам можливості сучасних технологій у сфері генерації реалістичних об’єктів та живих організмів. У Nvidia зізнаються, що ролик навмисно створений таким чином, щоб користувачі задавалися питанням, яка його частина реальна, а яка – згенерована на комп’ютері.

Віртуальну репліку Хуанга створили за допомогою зйомок на основі багатьох камер DSLR для створення 3D-моделі тіла та його подальшої анімації за допомогою штучного інтелекту. Кухня, яку Хуанг використовує для презентації продуктів Nvidia, також виявилася повністю згенерованою на комп’ютері.

Компанія не розкриває, в яких саме моментах ролика виступав реальний директор Nvidia, а в яких – його віртуальна копія. Можна лише подивитися, як як створювалася віртуальна кухня. Хоча згодом її представники уточнили, що з презентації тривалістю 1 година 48 хвилин віртуальний Дженсен Хуанг присутній у 14 секундах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися