П’ятниця, 19 Липня, 2024

Одяг від Microsoft битиме струмом

Американське патентне бюро опублікувало заявку на патент №20150235529 від Microsoft, у якій описано пристрій, що носять на тілі. Цей девайс має інтерфейс, який діє на шкіру, і його передбачається вбудовувати в одяг і використовувати для сповіщення про надходження на смартфон нових SMS або електронних листів за допомогою електричних розрядів.

Основна ідея, яку розкриває патент, – спроба усунути необхідність постійно дивитися на екран смартфона при очікуванні важливого дзвінка або повідомлення, оскільки в сучасному суспільстві це вважається проявом невихованості й неповаги до оточуючих. Разом з тим, власники смартфонів далеко не завжди відчувають вібрацію при вхідному виклику або повідомленні SMS.

Вирішити цю проблему в Microsoft хочуть за допомогою гаджета, який посилає незначні електричні імпульси при кожному повідомленні про нову подію, виключаючи можливість упустити щось важливе, незалежно від зовнішніх обставин.

У патентній заявці компанія Microsoft кілька разів згадує, що цей сенсор можна вплітати в тканину. На прикріплених до заявки ілюстраціях зображено взуття і футболку.

Патент – це лише ідея, тому складно сказати, як скоро ця розробка знайде застосування в серійних пристроях Microsoft.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися