П’ятниця, 21 Червня, 2024

Воднева батарея забезпечить тиждень роботи iPhone

Компанія Intelligent Energy оголосила про прорив у сфері живлення сучасних гаджетів. Її інженери створили серійну водневу батарею, яку можна вбудувати в наявні iPhone та забезпечити їм до тижня автономної роботи.

Основа нового джерела – запатентована технологія вироблення електроенергії за допомогою з’єднання водню і кисню з мінімальним утворенням води і тепла. «Такого у сфері смартфонів ще не було», – заявив гендиректор Intelligent Energy Генрі Вінанд.

Про зв’язок з Apple він говорити відмовився, хоча, за деякими даними, компанії тісно співпрацюють, і тестовими прототипами були саме «яблучні» гаджети. Завдяки цьому нову батарею можна використовувати в уже наявних iPhone 6 без внесення суттєвих змін у конструкцію телефона. «Нам вдалося створити настільки тонку батарею, що вона підійде для вже наявних моделей», – підкреслив Вінанд.

Єдина необхідна доробка – це вентиляційні отвори на задній панелі, через які б випаровувалися незначні обсяги вологи. Також зміниться тип зарядки. Наповнювати новий iPhone потрібно буде не електроенергією, як звичайний акумулятор, а воднем. Це можна робити через адаптований спеціальним чином аудіороз’єм смартфона. Проте коли батарея перейде від тестової моделі в серійне виробництво, зарядка, за словами розробників, буде простішою та полягатиме в заміні картриджа з воднем.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися